nohavičky nová kolekcia

Nohavičky

Aj na výbere správnych nohavičiek závisí to, ako sa bude žena cítiť a preto to rozhodne netreba zanedbať. Každé nohavičky by mali presne sedieť, nemali by nikde tlačiť a mali by byť maximálne pohodlné. Ako si teda správne vybrať? Tu je niekoľko nápadov.

Pohodlné nohavičky z bavlny

Bavlnené nohavičky obľubuje obrovské množstvo žien. Bavlna už dávno nie je materiálom, ktorý sa spája len s klasickými strihmi. Dnes sa už dajú v bavlnenom prevedení zohnať všetky možné druhy nohavičiek.

Aj keď sú klasické nohavičky naozaj pohodlné, mnoho žien dnes uprednostňuje napríklad bavlnené boxerky alebo bedrové nohavičky. Naozaj ničím nezvyčajným nie sú ani bavlnené tangá nohavičky. Aj keď táto kombinácia znie naozaj zvláštne, bavlnené tangá zvodných farieb sa naozaj nosia.

Moderné bedrové nohavičky

Bedrové nohavičky si získavajú čoraz viac žien. Ich najväčšou výhodou je okrem pohodlnosti aj to, že majú naozaj nízky pás a preto sa hodia ku väčšine dnešných nohavíc.

Materiálom sa v prípade týchto nohavičiek nekladú medze a to isté platí aj o farbách. Každý jeden obchod so spodným prádlom takéto nohavičky ponúka a preto nie je dôvod si ich nekúpiť.

Zvodné nohavičky s čipkou

Čipka na spodnom prádle vždy znamenala vášeň. Mnoho žien si volí čipku aj na bežné nosenie a preto sa dnes čipkované spodné prádlo neobmedzuje len na sexi tangá nohavičky, ale aj na klasické strihy. Čipka ako materiál však nevyhovuje každému a preto si ju treba najskôr vyskúšať.

Platí pravidlo, že do čipkovaných nohavičiek sa oplatí investovať, pretože nie je čipka ako čipka a drahšie kusy poskytujú jemnosť, akú lacná čipka nikdy nenapodobní.

Tangá nohavičky

Tangá nohavičky predstavujú kúsok odevu, ktorý dokáže takmer vždy pomotať hlavu. Niektoré ženy sa cítia v takýchto nohavičkách pohodlnejšie, ako v hocičom inom a preto sú ich voľbou číslo jedna. Na bežné dni sa hodia tangá nohavičky z prírodných materiálov, avšak na večer sa netreba báť siahnuť aj po priesvitných a čipkovaných kúskoch.